تفاوت بین المنتور و ویژوال کامپوزر

تفاوت بین المنتور و ویژوال کامپوزر

هر دو المنتور (Elementor) و ویژوال کامپوزر (Visual Composer) افزونه های وردپرسی هستند که به کاربران این امکان را می دهند تا با استفاده از رابط کاربری ویژوال، بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، صفحات وب سایت خود را طراحی و ویرایش کنند. با این حال، المنتور و ویژوال کامپوزر تفاوت هایی در موارد زیر دارند:

  1. کارایی: المنتور به طور کلی بهتر از ویژوال کامپوزر عمل می کند و برای طراحی صفحات وب سایت با کارایی بهتری همراه است. المنتور می تواند سرعت بالاتری در بارگیری صفحات وب سایت به ارمغان بیاورد.
  2. سفارشی سازی: المنتور، امکانات سفارشی سازی بیشتری ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا قالب های پیش فرض را به طور کامل تغییر دهند و برای طراحی صفحات خود از طرح های دلخواه استفاده کنند.
  3. رابط کاربری: رابط کاربری المنتور بهتر و ساده تر است و به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی ویرایش صفحات خود را انجام دهند.
  4. قیمت: قیمت المنتور به طور معمول بالاتر از ویژوال کامپوزر است و برای دسترسی به تمامی امکانات المنتور باید اشتراک ویژه خریداری شود، در حالی که ویژوال کامپوزر با قیمت بیشتری ارائه می شود.

در نهایت، انتخاب بین المنتور و ویژوال کامپوزر بستگی به نیازها و ترجیحات شما دارد.

Email
WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
فهرست مطالب